Освітній портал Дніпропетровщини

 

КОНСПЕКТ СПОРТИВНОЇ РОЗВАГИ В І-МОЛОДШІЙ ГРУПІ

Тема: «Неуважне зайченя»

Мета: закріплювати з дітьми вміння копіювати повадки диких тварин, шикуватися в коло, виконувати рухи під музичний супровід, заохочувати дітей до участі в ігрових вправах та рухливих іграх; під час рухливих ігор закріплювати  вміння бігати врозтіч не  наштовхуючись один на одного, виховувати сміливість, активність, та доброзичливі стосунки між дітьми.

Обладнання: Маски зайчиків, кошик з морквинками, стільчики, музичний супровід.

Хід заняття:

Діти сидять на стільчиках.

В групу вбігає зайчик.

- Доброго ранку! Ой скільки тут діток, і які всі гарненькі, веселенькі. Малята, я дуже люблю розважатись і грати в різні ігри, а ви любите гратись?

- Але спочатку ви повинні перетворитись на маленьких зайченят, можливо хтось з вас знає чарівні слова? Давайте заплющимо наші оченята.

Одна дитина промовляє чарівні слова, а всі інші сидять з заплющеними очима, помічник вихователя надягає на дітей маски зайченят.

-         Ну ось, тепер можна і розпочинати. Давайте встанемо на ніжки і розімнемося трішки.

Забавлялись зайченята, (встають, руки піднімають вгору)

Виглядаючи маму і тата. (руки на поясі, повертаються праворуч-ліворуч)

Ось так лапку до лапки.(плескають в долоні)

Ось так шапку до шапки. (руки піднімають до голови)

Ось так - вусом потрусили.(хитають головою)

Так - так - так! (стрибають на місці).

 

-Які ви молодці! Ой дітки ви не бачили мій кошик? Я так поспішав до вас в гості, що загубив його десь по дорозі. Ви допоможете мені його знайти? А щоб знайти кошик ви повинні бути дуже уважними та спритними. Згодні?

Зайчик разом з дітьми розглядає групу

 -Погляньте но малята, а що це за гарна хусточка, що вона приховує? Так це ж мій кошик! Він повнісенький морквинок! Я дуже полюбляю морквинки, а ви?

Одна дитина розповідає віршик про моркву, а всі інші розглядають моркву

Руденька МОРКВИНА Містить вітаміни.

Хто її вживає,Хвороби не знає.

 

Зайчик іде з кошиком і ненароком розсипає морквинки.

-Ой, який я необережний, дітки ви допоможете мені зібрати морквинки

Р/г «Збери морквинки»

 

(Мета. Розвивати увагу, швидкість, спритність)

 

Діти збирають морквинки в кошик. Гру повторюють декілька разів.

 - Молодці малята, а ви знаєте що для того щоб наша морква виросла великою та солодкою, повинно світити сонечко, а поливати її повинен теплий дощик, тож давайте разом з вами пограємо в гру.

Р/г «Сонечко і дощик»

(Мета: учити дітей ходити та бігати врозтіч. Розвивати швидкість і спритність).

Вихователь говорить що вийшло сонечко і малята можуть гратись. Діти встають з стільчиків і починають стрибати і бігати примовляючи

Сонечко, сонечко, виглянь у віконечко,

Тут дітки граються, тебе дожидаються.

Вихователь говорить що налетіла чорна хмара. Діти розбігаються, і займають свої місця, утворюючи з долоньок парасольку.

                              (Гру повторюють 2-3р.)

- Молодці малята, після такої гри у нас виросте сама велика та солодка морква!А тепер давайте станемо в коло і трішки потанцюємо. (звучить музика під яку діти виконують рухи)

- Ой як у вас все добре виходить.

-Малята мені дуже сподобалось з вами гратись, тепер я нізащо більше не загублю свій кошик. За те що ви мені допомогли, я приготував вам смачне пригощення, але спочатку вам потрібно помити ручки. 

Подобається