Освітній портал Дніпропетровщини

Інформація КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» Зіркові вихідні!

7 груд. 2016
На базі структурного підрозділу «Данко» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» відбувся відкритий чемпіонат міста Кривого Рогу з козацького двобію

19.11.2016 стало зірковим для вихованців гуртків КПНЗ «Міський палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт». На базі структурного підрозділу «Данко» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» відбувся відкритий чемпіонат міста Кривого Рогу з козацького двобію. Учасниками змагань стали 110 юних спортсменів (віком від 7 років) Дніпропетровської області. Із 30 переможців та призерів змагань 18 призових місць вибороли вихованці спортивного клубу «Тайгер» (керівник Смаглій І.В.).

Цього ж дня у місті Жовті Води вихованці зразкового художнього колективу театру естрадної пісні «Глорія» (керівник Антоненко А.А.) та вокально-хореографічної студії «Star-Time» (керівник Серенчук О.Л.) брали участь у Х Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтва та творчості «Созвездие талантов».

Вихованці ЗХК ТЕП «Глорія» стали переможцями у номінації «Естрадний вокал» та отримали подарункові сертифікати на подорож до Гуцульщини та Болгарії, вихованка колективу Поливода Софія (7 років) посіла ІІ місце.

Вихованці вокально-хореографічної студії «Star-Time» Носик Руслана здобула І місце, Клочкова Кіра, Січкар Вероніка вибороли друге почесне місце фестивалю у номінації «Естрадний вокал».