Освітній портал Дніпропетровщини

Художню гімнастку з Павлограда запам’ятає Європа

26 груд. 2016
Восьмирічна гімнастка з Павлограда здобула бронзу на V турнірі з художньої гімнастики Luxembourg Cup-2016

Гідно представила Україну. Восьмирічна гімнастка з Павлограда здобула бронзу на V турнірі з художньої гімнастики Luxembourg Cup-2016. У серці Західної Європи змагалися за медалі 250 спортсменок майже з 30 країн світу.

Кароліна Антонян із Павлограда гідно презентувала Україну у Люксембурзі на турнірі Luxembourg Cup-2016. Вона завоювала бронзову медаль за виступ зі скакалкою.

На п'єдестал восьмирічна спортсменка піднялася під гімн України. «Усі свої перемоги я присвячую Україні!» – каже юна гімнастка.

Кароліна Антонян зізнається, що нагорода їй далася непросто: дівчина ще не до кінця відновилася після травми ноги.

За кожним таким досягненням стоїть кропітка робота. Докладають неабияких зусиль тренер Катерина Махиня та хореограф Наталія Дарова.

«Бронзова медаль на такому престижному турнірі дорівнює «золоту» на менш серйозних змаганнях. Кароліна продемонструвала волю до перемоги, змогла зібратися і показала максимум. Це впевнений крок дівчинки до нових вершин», – впевнена тренер Катерина Махиня.

На Luxembourg Cup зазвичай з'їжджаються титуловані спортсмені з усього світу. Турнір проводиться під егідою Міжнародної федерації гімнастики, виступи оцінюють судді міжнародної категорії.

Цьогоріч різдвяним подарунком для учасниць турніру став виступ однієї з найпопулярніших гімнасток світу Кароліни Родрігес.

Незважаючи на те, що Кароліна Антонян займається художньою гімнастикою лише чотири роки, у неї багатий досвід участі в змаганнях. Протягом року вона встигає побувати на двох десятках турнірів.

У 2016-му юна спортсменка із Дніпропетровщини показала себе на престижних європейських турнірах Естонії, Болгарії, Люксембургу.