Освітній портал Дніпропетровщини

Чемпіонат України-2017 серед школярів

5 трав. 2017

Згідно календарного плану та регламенту, затвердженого союзом гирьового спорту України та Комітетом з фізичного виховання та спортом МОН України 28-30 квітня у селищі Чкалове, Нікопольського району, Дніпропетровської області  відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед школярів у поштовху довгим циклом (юнаки) та у ривку (дівчата).

У змаганнях взяли участь 100 спортсменів із 12 регіонів країни, які змагалися у віковому цензі Ю-16 та Ю-18.

Серед молодших юнаків та дівчат чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: Сергеюк Микола (Волинська область), Гладирь Василь (Дніпропетровська), Карпченко Павло (Рівненська),  Яроцький Олександр (Харківська), Масловська Валерія (Харківська), Жужома Анжеліка (Полтавська).

Серед старших юнаків та дівчат чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: Палючик Євген  (Дніпропетровська), Колесник Віталій (Житомирська), Катюха Денис (Харківська), Шлапак Олександр (Житомирська), Дзюбук Марія (Рівненська), Устінова Анастасія (Дніпропетровська) та Килипко Альна (Харківська).

У командному заліку місця розподілилися так: І місце виборола Харківська область, ІІ місце – Дніпропетровська і ІІІ – Житомирська область.