Освітній портал Дніпропетровщини

Студенти Дніпропетровщини чемпіони та призери Всесвітньої літньої Універсіади 2017 року

30 серп. 2017
У змаганнях взяли участь близько 8000 спортсменів із 142 країн світу. Студентська збірна України була представлена 173 спортсменами, які брали участь в 14 видах спорту

У китайському Тайбеї з 19 по 30 серпня проходила  29 Всесвітня літня Універсіада з 21 виду спорту, серед яких стрільба з луку, легка атлетика, бадмінтон, бейсбол, баскетбол, стрибки у воду, фехтування, футбол, гольф, спортивна та художня гімнастики, дзюдо, роликовий спорт, плавання, настільний теніс, тхеквондо, теніс, волейбол, водне поло, важка атлетика, ушу.

У змаганнях взяли участь близько 8000 спортсменів із 142 країн світу. Студентська збірна України була представлена 173 спортсменами, які брали участь в 14 видах спорту: спортивна та художня гімнастика, легка та важка атлетика, волейбол, футбол, баскетбол, фехтування, стрільба з луку, плавання, стрибки у воду, ушу, тхеквондо та дзюдо.

В 11 видах спорту студенти України вибороли медалі різного ґатунку, з яких 12 золотих, 11 срібних та 13 бронзових медалей і посіла 6-те загальнокомандне місце.

Студент Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара Андрій Говоров виборов золоту медаль в плаванні на дистанції 50 м. батерфляєм з новим рекордом Універсіади. Ще одна золота медаль з художньої гімнастики на рахунку студентки Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту Дар’ї Сич. Студентка цієї академії Катерина Луценко виборола бронзову медаль у змаганнях з художньої гімнастики.