Освітній портал Дніпропетровщини

На Міжнародному турнірі з плавання студент ДНУ виборов три “золота”

25 черв. 2018

Студент факультету суспільних наук і міжнародних відносин Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара Андрій Говоров став абсолютним чемпіоном серії змагань з плавання на Міжнародному турнірі Mare Nostrum.

Хлопець виконав золотий «хет-трик», перемігши на дистанції 50 метрів батерфляєм на всіх трьох етапах міжнародного турніру. Змагання проходили у Франції, Іспанії та Монако.

На першому етапі турніру у Франції Андрій Говоров проплив півсотні метрів батерфляєм за 23,04 секунди, а згодом в Іспанії показав час у 23,22 секунди. В останньому виступі у Монако дніпровський плавець встановив новий рекорд: він проплив 50 метрів батерфляєм за 22,53 секунди.