Освітній портал Дніпропетровщини

 

ПІДСУМКИ ІІІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОЇ МЕДІАТВОРЧОСТІ «МИ НЕБАЙДУЖІ!»

4 лист. 2019
ПІДСУМКИ ІІІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОЇ МЕДІАТВОРЧОСТІ «МИ НЕБАЙДУЖІ!»

ПІДСУМКИ ІІІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОЇ МЕДІАТВОРЧОСТІ

«МИ НЕБАЙДУЖІ!»

 

 

На конкурс отримано 118 дитячих медіаробіт у трьох номінаціях:

«Соціальна реклама»,
«Фільм-портрет»,
«Реклама STEM-професій».

 

Оцінювання конкурсних робіт відбувалося за такими критеріями:

  • відповідність тематиці та умовам конкурсу;
  • технічна грамотність (володіння сучасними медіатехнологіями);
  • оригінальність (здатність автора створити авторську роботу);
  • суспільна значущість (зміст, ідея, тема конкурсної роботи повинні мати художню та культурну цінність);
  • образність (здатність автора висловити абстрактну ідею в конкретній формі).

 

Нагородження переможців відбудеться під час проведення VIІ обласного Медіафестивалю для школярів. Дату заходу буде оголошено пізніше. Кожний переможець та його педагог-консультант отримає індивідуальне запрошення.

 

Зворотній зв’язок: m[email protected]

 

У номінації «Соціальна реклама» на розгляд приймалися ролики соціальної тематики, спрямовані на різні актуальні теми (детальніше – умови конкурсу).

Автор/автори

Вік

Заклад

Назва конкурсної роботи з гіперпосиланням

1 місце

Матвійко  Яна

17 р.

 

КЗ ЦДЮТ "Терноцвіт" КМР

«Саджаєш пластик?»

 

Лубенець Володимир

16 р.

 

КЗ ЦДЮТ "Терноцвіт" КМР

«Живи реальністю»

 

Мухіна Вероніка, Разінькіна Маргарита, Добротвор Єлизавета та ін.

10,

12 р.

 

КПНЗ "ДОДЮК "Веснянка" ДОР"

 

«Життя-гра»

 

Бабаніна Надія

 

14 р.

 

КПНЗ "ДОДЮК "Веснянка" ДОР"

«Ангел»

2 місце

Третяк Назар Миколайович, Чумак Анна Олександрівна

13 р.

 

Павлоградський міський ліцей

 

«Популяризація живого спілкування»

 

Бабенко Аліса, Гречишнікова Ніка, Китайгородська Дарія, Салов Максим

9,

10 р.

 

Телешкола "Лествиця" м.Дніпро

 

«Загадковий букет»

 

Піхоцька Юлія, Волошко Максим, Сорокодзюб Єгор, Шубкін Петро

17 р.

 

КЗО «НВК №42» ДМР

 

 

 

«Картина»

 

Колективна робота

 

10,

15 р.

 

КПНЗ Палац творчості дітей та юнацтва м.Павлоград

Дитяча телестудія "Юніон-TV"

«Справа - раз плюнути»

 

Сідляр Софія

14 р.

 

Криворізька ЗШ І-ІІІ ст. №19

«Ти все зможеш»

3 місце

Учні 3-А класу

8,

9 р.

СЗШ №2

м.Новомосковська

«Ми - за живе спілкування!»

Кисіль Ангеліна Андріївна

17 р.

 

Криворізький Центрально-Міський ліцей

«Читайте книжки!»

 

Пасечник Поліна

13 р.

 

КЗО "Гімназія №3" ДМР

 

«Вибір твого спілкування»

Спеціальних приз журі

(за тему «пошани та любові до батьків»)

Федько Марина, Гулій Тетяна, Бережок Олександр, Голуб Аліна, Дишко Діана, Кобякова Любов, Коваленко Олександр, Ковальчук Сергій, Левченко Тетяна, Прокоп Данило, Скупейко Владислав

16 р.

 

КЗ "Вакулівська опорна ЗШ І-ІІІ ст."

 

«Мама - це любов»

 

Тунік Дмитро

13 р.

 

Криворізький НВК №129 "ГЛАС"

"Їм потрібна наша любов"

 

За творчий потенціал

Аліса Бабенко, Китайгородська Дарія, Гречишнікова Ніка,

Салов Максим

9,19 р.

Телешкола "Лествиця"

м.Дніпро

«Почуй!»

 

Карпенко Олексій

15 р.

Школа №114

м.Кривий Ріг

«Здорове харчування»

 

Білий Данило,
Кошова Наталія

 

13,

16 р.

КЗ  «Загальноосвітній ліцей «Покров»

 м. Покров

"101" запам`ятай -  в небезпеці набирай!»

Загинайло Єлизавета, Усенко Мілана, Дядюк Меланія, Іщенко Антон

11,

12 р.

КЗО НВО №28

м.Дніпро

«Популяризація живого спілкування»

 

Федотов Михайло

 

15 р.

КПНЗ "ДОДЮК "Веснянка" ДОР"

 

«Реальний квест»

 

Зайцева Анастасія, Волкова Анастасія, Болдарєв Даніїл, Борисов Олексій, Демінов Степан

 

7-14 р.

КЗ "НВК "Гімназія №11 - спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов

І ст.- ДНЗ "Еврика"

Кам'янської МР"

 

«Батьки та діти»

 

Солодовнік Максим

 

16 р.

КЗ "ЗНЗ І ст.-гімназія

№ 39" Кам'янської МР

«Сила посмішки»

 

Гончар Ольга, Свиб Віктор, Робейко Артем

8, 10 р.

КЗПО "Центр позашкільної освіти", студія "Кадр"

с. Знаменівка, Новомосковський район

«Лісові погостини»

 

Свириденко Денис

17 р.

Зеленодольська

ЗШ І-ІІІ ст. №1

"Читати корисно!"

 

Сальникова Ярослава, Дьячок Ілля

 

12 р.

КЗО "СЗШ №31" ДМР

м.Дніпро

«Замість Нибіру Землю може зничтожити Бруд!»

Позаконкурсні роботи, рекомендовані журі для перегляду

Паркер Єгор

18 р.

КПНЗ "ДОДЮК "Веснянка" ДОР"

 

«Я залежний»

Вихованці гуртка "Кіношкола"

 

10,

17 р.

КЗ ЦДЮТ "Терноцвіт" КМР

 

«Прості правила.

РЕП про головне»

Сафікюрдський Артур, Береда Валерія,

Мєшкова Анна,

Грицай Микита

12,

17 р.

КПНЗ "ДОДЮК "Веснянка" ДОР"

 

«Мі всі зійшли з глузду»

 

 

У номінації «Фільм-портрет» на розгляд приймалися відеофільми, присвячені цікавій особистості (детальніше – умови конкурсу).

 

Автор/автори

Вік

Заклад

Назва конкурсної роботи з гіперпосиланням

2 місце

Вероніка Василенко,

Ольга Тригуб

15,

16 р.

КПНЗ "Палац творчості дітей

та юнацтва"м.Павлоград

Дитяча телестудія "Юніон-TV"

«Де народився, там і згодився»

 

3 місце

Нагорна Олена,

Котляр Софія, Сорокодзюб Єгор, Сорокодзюб Поліна

16,

17 р.

КЗО "НВК №42"

Дніпровської МР

 

«Коли надихає читач...»

 

Мовчан Данило

16 р.

КЗЗСО ІІ-ІІІ ст. гуманітарна гімназія ім.Лесі Українки Жовтоводської МР

«Цвіт її душі»

 

За творчий потенціал

Федько Марина, Гулій Тетяна, Ковальчук Сергій, Бережок Олександр, Біланов Володимир, Голуб Аліна, Кобякова Любов, Левченко Тетяна, Прокоп Данило, Скупейко Владислав

16 р.

КЗ "Вакулівська опорна ЗШ І-ІІІ ст."

село Вакулове

Софіївський район

«Лідер школи»

 

 

 

У номінації «Реклама STEM-професій» на розгляд приймалися ролики, присвячені перевагам і престижу професій, пов’язаних з такими напрямками:

S (science) — наука, T (technology) — технології, E (engineering) – інженерія,

M (mathematics) – математика (детальніше – умови конкурсу).

Автор/автори

Вік

Заклад

Назва конкурсної роботи з гіперпосиланням

3 місце

Бубирь Владіслав

Іванов Станіслав

17 р.

 

Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст.

№ 6

«Dr. STEAM»

 

За творчий потенціал

Білодід Софія

14 р.

КЗ Підгородненський НВК №1

«Iнженер-конструктор»

 

Полосіна Олександра

15 р.

КЗО " Гімназія №3" ДМР

 

«Stem-profession

of the future»

Горбунова Ольга

16 р.

КЗ "Шевченківська ЗОШ" Дніпровьскої РР

"Професія - мехатронік"