Освітній портал Дніпропетровщини

Переможці та призери чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

1 лип. 2016
Наши спортсмени вибороли 9 особистих ліцензій на участь в юнацькому чемпіонаті Європи

Збірна команда Дніпропетровської області в котрий раз підтвердила свої лідируючі позиції на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат, який пройшов у м. Кіровоград 26-29 червня 2016 р., завоювавши 2-е місце в загальному командному заліку.

Наши спортсмени вибороли 9 особистих ліцензій на участь в юнацькому чемпіонаті Європи, який незабаром стартує в Грузії. 6 з 9 вибороних ліцензій - отримали учні ДВУФК.

Вітаємо переможців!

Осокіна Анастасія – 1 місце в бігу на 100 метрів з бар'єрами (відібралась на Чемпіонат Європи). Тренери: Сендецький Ю.В, Новікова Р Е.

Гаркуша Дарина – 1 місце у метанні диска (відібралась на Чемпіонат Європи). Тренери: Тренери: Олійник В. Я., Закорко Л. А., Лапа Л. Р., Циох В. В.

Малишенко Артур – 1 місце у потрійному стрибку (відібрался на Чемпіонат Європи). Тренери: Бондаренко В. Р., Котова Т. О., Циох В. В.

Онісімова Катерина – 1 місце у бігу на 1500 метрів. Тренери: Охріменко А. В., Боровський В. Н.

Кайсен Тетяна – 2 місце в бігу на 400 метрів (відібралась на Чемпіонат Європи). Тренери: Сендецький Ю.В, Худык Л. Р.

Бортніков Артур – 2 місце у стрибках з жердиною (відібрался на Чемпіонат Європи). Тренер: Єрьомін А. Н., Лялька П. П.

Костенко Марина – 2 місце у метанні диска. Тренери: Худик Л. Р., Герун Н.А., Олійник В. Я.

Лебідь Катерина – 3 місце у метанні диска. Тренери: Тренери: Олійник В. Я., Закорко Л. А., Лапа Л. Р.

Онісімова Катерина – 3 місце в бігу на 3000 метрів. Тренери: Охріменко А. В., Боровський Ст. Н.

Омельченко Євген – 3 місце у метанні молота (відібрался на Чемпіонат Європи). Тренер: Пастухів Ю. А.