Освітній портал Дніпропетровщини

Золота скарбниця Поліни Черненко

17 бер. 2021
Поліна Черненко, спортсменка ДЮСШ №7, вихованка тренерів Ігоря Кекало, Дмитра Кірноса, Анатолія Новосельця, на Чемпіонаті України здобула золоту медаль

Столиця Закарпаття чи не вперше в історії приймала Чемпіонат України з боксу серед жінок - молоді, юніорок та дівчат, який відбувся у місцевому спорткомплексі «Юність».

Поліна Черненко, спортсменка ДЮСШ №7, вихованка тренерів Ігоря Кекало, Дмитра Кірноса, Анатолія Новосельця, на Чемпіонаті України здобула золоту медаль. Поліна перемогла своїх суперниць 2005 року народження у ваговій категорії 80 кг. Тож переможна скарбниця Поліни поповнилася ще одною медаллю золотого ґатунку.

На час пандемії COVID-19 змагання відбувалися без глядачів. Для усіх вболівальників двобої будуть доступними до перегляду онлайн на офіційному Youtube-каналі Федерації Боксу України.